Abimaterjalid

Andmaks sulle head ülevaadet, oleme iga LibreOffice’i kontoritarkvarapaketi komponendi kohta koostanud videoõpetused, mida on sul võimalik näha iga komponenti tutvustaval alamleheküljel. Lisaks tutvustavatele videotele on olemas ka õpetusi sisaldavad videod, mis on paigutatud komponendi abimaterjalide alla.

LibreOffice’i lõppkasutajad, nagu Sina, on kogu selle projekti südameks. Kui tunned, et tahaksid kaasa lüüa, oled oodatud meiega liituma ja projekti edasist käekäiku mõjutama.

Lisaks oleme kokku pannud ka eestikeelse e-kursuse LibreOffice Calc’i kasutamiseks!

Abistamaks Sind võimalike probleemide puhul Libreoffice’i kasutamisel, on meil sulle pakkuda järgnevaid lahendusi:

  • Dokumentatsioon (inglise keeles): Soovitame Sul tutvuda erinevate õpetustega, et saada hea ülevaade LibreOffice’i lahendustest ja mugav stardipositsioon funktsionaalsuse kasutamiseks.
  • Samuti vaata kindlasti meie videoõpetusi Writer’i, Calc’i, Impress’i ja Eesti keele spelleri kohta. Videod on selges eesti keeles!
  • KKK: Korduma kippuvad küsimused saavad vastuse meie KKK-sektsioonis. Uuri kindlasti, kas sinu küsimusele on siin vastus olemas ja kui ei ole, võid sellest meile teada anda.
  • Foorumid: LibreOffice’i kasutamisel võid alati abi küsida meie foorumist. Sinu küsimustele vastavad teised kasutajad ja oma ala asjatundjad.
  • Süsteeminõuded: Enne LibreOffice’i allalaadimist ja paigaldamist tutvu ka LibreOffice’i poolt esitatavate süsteemi ja tarkvara nõuetega arvutile.
  • Paigaldusjuhendid: Uuri juhendeid, mis annavad detailsed samm-sammult läbitavad juhendid LibreOffice’i installeerimiseks sinu operatsioonisüsteemi (Windows, Mac ja GNU/Linux).
  • Trikid ja nipid: Soovides oma tööd efektiivsemalt ja väiksema ajakuluga teha, kulub Sulle kindlasti marjaks ära info erinevate LibreOffice’i nippide kohta.
Hea meel on teatada, et LibreOffice’ile on olemas ka Filosoft’i poolt koostatud tasuta Eesti keele Speller. Kui Sul tekib spelleriga seotud küsimusi, vaata Spelleri kohta käivat infot siit, või pöördu meie foorumisse.